Spec ops the line نمایش در اندازه واقعی

Spec ops the line

2 DVD - بازی اکشن و زیبا نسخه کامل

جزییات بیشتر

بزرگ 1 : دیسک + کاور گلاسه
بزرگ 2 : دیسک چاپ شده + کاور گلاسه
قابدار : قاب DVD + کاور گلاسه + چاپ دیسک

30,000 ریال

30 محصولات دیگر در همان شاخه:

قبلی
بعدی

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

قبلی
بعدی

باد پرچم آمریکا را بر فراز شهر پر از شن دبی تکان می دهد. خدای من بر سر این شهر چه آمده است؟ این همان شهر با شکوه نیست. اکنون فقط سایه ای از آن باقی مانده است. شهری که هم اکنون به بیابانی خشک و بی آب و علف شبیه است. صدایی جز صدای باد در بین معدود ساختمان های بلند شهر شنیده نمی شود. سکوتی عجیب شهر را در بر گرفته که ناگهان صدای عجیبی به گوش می رسد. صدایی که می گوید: “آیا هنوز قصد نجات دادن من را داری کاپیتان؟ از کارهای گذشته من خبر داری؟ حتما فکر می کنی که من یک هیولای وحشی هستم. کاپیتان بیا ما را پیدا کن، ما منتظر تو هستیم”. این قسمت بخشی از جدیدترین بازی شرکت Yager Development است که قرار است به وسیله کمپانی ۲K در یک چهارم پایانی سال ۲۰۱۰ برای Xbox 360 ،PS3 و PC عرضه شود. این بازی که اولین بار در مراسم Video Game Awards در سال ۲۰۰۹ معرفی شد، توانست سر و صدای زیادی به پا کند و همگان را منتظر و تشنه خود نگه دارد.

از اطلاعات منتشر شده اینگونه بر می آید که داستان بازی در شهر دبی اتفاق خواهد افتاد. بازیکن در نقش کاپیتان مارتین واکر قرار دارد که به عنوان فرمانده گروهی از بهترین افراد ارتش در گروهی به نام Delta Force به دبی فرستاده می شود. دبی شهری است که بر اثر یک طوفان شن به یک ویرانه تبدیل شده و شما در این شهر که تمام آن را شن فرا گرفته است باید به دنبال کلنل جان کنراد (John Konrad) بگردید. جان کنراد رهبر گروهی بوده است که برای نجات مردمی که موفق به فرار از شهر نشده بودند به دبی فرستاده شده بود. اما او هرگز فکر نمی کرد در جایی که برای نجات دادن رفته است، خود به نجات یافتن نیاز پیدا کند. داستان بازی به قدری پیچیده است که تمام ابهامات و سوالات موجود در بازی به سمت کلنل کنراد نشانه رفته است. اما تیم سازنده اعلام کرده است که کنراد فردی نیست که مایل به نجات یافتن باشد.
 
 
او این شهر ویرانه را به نوعی خانه خود می داند و قصد ترک کردن خانه را ندارد. صدایی هم که در اول متن به آن اشاره شد، صدای کرنل کنراد است که با لحنی طعنه آمیز فرمانده واکر را به سمت خود فرا می خواند. وجود چنین مسائلی باعث شده تا کلنل کنراد به یکی از مرموزترین افراد بازی تبدیل شود. لازم به ذکر است که کلنل کنراد از روی شخصیت Kurtz در فیلم Apocalypse Now الگوبرداری شده است و به همین دلیل شباهت زیادی بین آن دو در بازی دیده خواهد شد. بازی یک اکشن سوم-شخص نفس گیر خواهد بود. در دموی های منتشر شده از بازی دیده شد که گروه فرمانده واکر در حال گشت زنی در بیابان هستند و موسیقی ارکسترال زیبایی هم در حال پخش شدن بود. اما ناگهان آن ها توسط عده ای سرباز مورد حمله قرار می گیرند و موسیقی بازی به طرز شگفت انگیزی تغییر ریتم می دهد و به موسیقی راک تبدیل می شود. واکر سریعا پشت یک سازه بتونی پناه می گیرد و شروع به تیراندازی بی هدف می کند.
 
 
 سپس از پشت آن سازه بتونی بیرون می آید تا بتواند به صورت مستقیم به دشمن تیراندازی کند. او مشغول تیراندازی بود که ناگهان زیر پای او بر اثر انفجار نارنجک خالی می شود و او درون لابی یک هتل می افتد. اینجا بود که فهمیدیم جایی که فکر می کردیم سرتاسر بیابان است، قسمتی از شهر است که در شن فرو رفته است. وقتی که بازی در محیط بسته قرار گرفت، شاهد خودنمایی جزئیات محیط و گرافیک خیره کننده بازی بودیم. از دیگر اطلاعات منتشر شده از بازی مشخص شده است که این بازی با استفاده از موتور بازی سازی Unreal 3 در حال ساخت است. سازندگان بازی در این باره گفته اند که این موتور بازی سازی قدرتی باور نکردنی دارد. ما توانستیم با تیم برنامه نویسی خود چیزی را از این موتور بازی سازی به نمایش در آوریم که تا کنون در هیچ بازی دیده نشده است. به وسیله این موتور بازی سازی توانستیم جلوه های ویژه بسیار سطح بالا، تخریب پذیری بسیار فوق العاده و نورپردازی باورنکردنی را به نمایش در بیاوریم.
 
 

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista / 7
Program: Steam Client
Processor: 2.4 GHz Quad Core processor
Memory: 3 GB RAM
Hard drive: 10 GB
Video Memory: 512 MB