شاخه‌‌‌‌‌‌ها

DMC 5 - Complete Edition نمایش در اندازه واقعی

DMC 5 - Complete Edition

3 DVD -  نسخه کامل و نهایی این بازی اکشن و پرطرفدار

جزییات بیشتر

دیسک + کاور گلاسه

75,000 ریال

30 محصولات دیگر در همان شاخه:

قبلی
بعدی

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

قبلی
بعدی

بالاخره انتظار ها به پایان رسید و بعد از چندین سال کمپانی capcom یکی از پرطرفدارترین بازی های خود را برای نسخه ی کامپیوتر منتشر کرد. از زمانی که Hideki Kamiya سری بازی های Devil May Cry را خلق کرد، ما شاهد تغییرات بزرگی در سبک Hack and Slash بودیم. سری Devil May Cry استانداردهایی را در این سبک به وجود آوردند که همچنان در عناوین بزرگ و مطرح به خوبی دیده می شوند. این سری که سازندگان شرقی حرفه ای را پشت خودش می دید، توانست به خوبی پله های موفقیت را طی کند تا ما شاهد ۴ نسخه از این مجموعه موفق باشیم. در سال ۲۰۱۰ کمپانی Capcom تصمیم گرفت که این سری از بازی ها را با دیدگاه متفاوتی بسازد.

هنوز دلیل اینکه چرا این کمپانی سری DMC را با یک بازسازی مجدد روبرو کرد، مشخص نیست. آن ها این کار را به عهده استودیوی Ninja Theory سپردند که تجربه خوبی در ساخت بازی های Hack and Slash داشت. در کارنامه این استودیو، بازی هایی مانند Heavenly Sword و Enslaved قرار دارند و آن ها این بار می خواستند کار ساخت بازی ای را شروع کنند که دارای تاریخچه ای غنی و طرفداران بی شماری بود. NT چند سالی را صرف ساخت این بازی کرد تا ما امروز بتوانیم نسخه جدید سری بازی های Devil May Cry را بازی کنیم.

نمی دانم چقدر با شخصیت John Constantine آشنایی دارید. کتاب های کمیک متعدد و حتی فیلمی هم از روی او ساخته شده اند. او یک جن گیر است و با شیاطینی که قصد وارد شدن به دنیای انسان ها را دارند، مبارزه می کند. او در دنیایی زندگی می کند که جهان های موازی در آن قرار دارند. قلمرویی که انسان ها نمی توانند آن را مشاهده کنند و تنها کسانی که دورگه باشند و یا پس از اقدام به خودکشی زنده بمانند، می توانند مرز بین این دو دنیا را تشخیص دهند. با در نظر گرفتن چنین موضوعی می توانیم به بازی DmC: Devil May Cry پا بگذاریم.

بازی در شهری به نام Limbo  رخ می دهد و دنیاهای موازی باعث شده اند که این شهر به مکانی برای تجمع شیاطین تبدیل شود تا بتوانند انسان ها را از بین ببرند. در واقع این شهر کارخانه ای برای شیاطین است که روح انسان تولید می کند. Dante  پسر جوانی است که فقط می داند قدرت مقابله با شیاطین را دارد. او شخصیتی بسیار علاف، خوشگذران و بی خیال است که نه کسی برایش اهمیت دارد و نه اتفاقاتی که در این دنیا می افتد برایش مهم هستند. وقایع شومی در شهر Limbo رخ می دهند و دانته به هدف شیاطین تبدیل می شود. اینجاست که دختری به نام کت (Kat) به دانته هشدار می دهد و پس از ماجراهایی او را به مکانی می برد که محفلی برای از بین بردن شیاطین است. دانته آنجا با برادرش Vergil روبرو می شود، اما او را نمی شناسد.

اینجاست که ورجیل گذشته ای را به دانته نشان می دهد که او از یاد برده است. او متوجه می شود که پدرش Sparda، یک شیطان بوده که با مادرش Eva که فرشته بوده، ازدواج کرده است. اقدامی که والدین این دو انجام می دهند، یک عمل زشت و خلاف در دنیای شیاطین و فرشتگان محسوب می شود. اما با این حال، آن ها صاحب دو فرزند دوقلو به نام های دانته و ورجیل می شوند که به آن ها Nephilim نیز گفته می شود. مادر آن ها توسط پادشاه شیاطین یعنی  Mundus کشته می شود و اسپاردا به زنجیر کشیده شده و تبعید می شود. برای اینکه پسرها زنده بمانند، اسپاردا آن ها را زودتر از هم جدا می کند و به مکان های مختلفی می فرستد. دانته متوجه می شود که تنها او و برادرش که نفیلیم هستند، می توانند شیاطینی را که قصد ورود به دنیای انسان ها را دارند، نابود کنند و با این کار می توانند مانداس را از بین ببرند.

یک نمایش بسیار خوب از موتور Unreal Engine 3 را در DmC خواهید دید. شاید این بازی یکی از معدود عناوینی باشد که اینقدر خوب و بدون نقص از این موتور بازی سازی استفاده کرده است. احتمالاً خود Capcom در اصلاح این موتور اقداماتی انجام داده است. کیفیت مطلوب بافت ها سبب شده تا جزئیات بسیار خوبی را در محیط بازی شاهد باشیم. بازتاب محیط به خوبی روی زمین مشخص است و این موضوع فضای بسیار جالبی را به وجود آورده است. DmC در بخش هنری بسیار خوب عمل کرده و در طراحی محیط مشاهده می کنید که از نقش و نگارهای زیادی استفاده شده که می توانند نظر شما را به خودشان جلب کنند. تنوع مراحل نیز قابل توجه است.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS:Windows Vista(R)/XP, Windows 7, Windows 8
Processor:Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.4 Ghz or better, AMD Athlon(TM) X2 2.8 Ghz or better
Memory:2 GB RAM
Graphics:NVIDIA(R) GeForce(R) 8800GTS or better, ATI Radeon(TM) HD 3850 or better
DirectX®:9c
Hard Drive:9 GB HD space

نسخه کامل نهایی و معتبر PROPHET شامل بازی اصلی و تمامی پک ها