Crysis 2 نمایش در اندازه واقعی

Crysis 2

2 DVD - بازی فوقالعاده زیبا و اکشن کرایسیس 2

جزییات بیشتر

نوع 1 : دیسک + کاور گلاسه
نوع 2 : دیسک چاپ شده + کاور گلاسه

30,000 ریال

30 محصولات دیگر در همان شاخه:

قبلی
بعدی

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

قبلی
بعدی

بازی Crysis بازی اکشن و بسیار محبوبیست که از زمان انتشار اولین نسخه تا کنون توانسته هواداران بسیاری را با خود همراه سازد. چندی پیش نسخه جدیدی از این بازی زیبا منتشر شده که مانند همیشه جذاب و مملو از نقاط قوت و ویژگی های مثبت میباشد. داستان این نسخه بعد از۳ سال متوالی از داستان  بازی کرایسیس وارهد اتقاق می افتد! ادم فضایی های عجیب و غریب به شهر زیبای  نیویورک  مرکز بزرگترین شهر های جهان  حمله  ور شده اند  و تقریبا همه ی ساکنان برای حفظ جان خود از  این شهر پراکنده شده  و اندکی از لن ها  در این شهر باقی مانده اند! 

اینک ارتش فضایی ها کنترل شهر را در دست خود دارند !و شما در بازی قصد دارید کنترل شهر از دست ان ها خارج نمایید ، ارتش نیویورک توان مقابله با فضایی ها را ندارند و سلاح های انها پیشرفته تر از سلاح های سربازان نیویورک میباشند ! در این نسخه لباس های نانوسویت تفاوت دارد و پیشرفت کرده! داستان از این قرار است که شما در ابتدا با یک سرباز عادی به نام الکاتراز که لباس نانو رو به تن ندارد و فاقد هرگونه قدرت است ایفای نقش خواهید کرد!

رئیس شما را به یک ماموریت زیر آبی  توسط یک زیر دریایی عازم راه با چند نفر از سربازان عادی می فرستد در بین راه به زیر دریای حمله های شدیدی  می شود  در این زمان یکی از افراد گروه دلتا  ظاهر می  شود و از شما دفاع می کند  وی یکی از عضو های قذرتمند گروه دلتا بوده است که لباس نانو سوئیت را برتن دارد و شما در ان زمان با او اشنا می شوید و او بدین گونه شما رو نجات میدهد !در این بین شما از هوش از سرتان می رود و بی هوش می شوید  و زمانی که  به هوش می آیید می بینید  که  لباس نانوسویت  را انکست که شما را نجات داده است به تن شما کرده  و می فهمید اسم او (پروفیت) بوده است ، در همان زمان او کلتی را بر سر خود گرفته و خود را در جلوی شما می کشد!

حالا  وظیفه شما وظیفه بسیار بزرگیست و آن نجات نیویورک  می باشد!گرافیک بازی بسیار خیره کننده است و در طرفی طبق گفته های سازندگان برترین گرافیک بصری در جهان بازی های رایانه ای  را دارا می باشد!گرافیک بصری بسیار جذئیات دقیقی دارد و دارای بافت های شاد  می باشد!انگار واقعا  در درون ان لباس هستید! جزئیات لباس بسیار عالی بوده و در عین حال بسیار خارق العاده نیزهست!چین و چروک های شخصیت های مختلف داستان بسیار زیبا و طبیعی است!طراحی چهره ها بسیار زیباست!دودها خیلی طبیعی هست حتی بهتر از قبل، کار سایه سازی و نور پردازی فضای بازی حرفی برای گفتن نمی گذارد و همچنین دیواره ها از بافت های خارق العاده ای برخوردار هستند!خون به گونه ای طراحی شده است که به حالت طبیعی خود بسیار شباهت دارد!بافت های آتش طوری ساخته شده اند که در هیچ گونه از بازی های امروزی شاهد آن نبودیم

 

حداقل سیستم مورد نیاز: 

Processor: Intel Core 2 Duo at 2Ghz, or AMD Athlon 64 x2 2Ghz, or better

Memory: 2Gb

Hard disk space: 9Gb

Video: NVidia 8800GT with 512Mb RAM, ATI 3850HD with 512Mb RAM, or better

DirectX®: 9