Killer is Dead نمایش در اندازه واقعی

Killer is Dead

4 DVD - نسخه کامل بازی مهیج و اکشن قاتل مرده است 

جزییات بیشتر

نوع 1 : دیسک + کاور گلاسه
نوع 2 : دیسک چاپ شده + کاور گلاسه

60,000 ریال

30 محصولات دیگر در همان شاخه:

قبلی
بعدی

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

قبلی
بعدی

چیزی که در یک بازی Hack’n Slash مهم است، سریع و روان بودن گیم‌پلی می‌باشد که خوشبختانه KiD نیز از آن سود می‌برد. موندو در یک دستش کاتانای تیز و کشنده‌ای دارد و دست دیگرش از سیستم سایبرنتیک تغییر شکل دهنده‌ای ساخته شده است.  او با استفاده از شمشیر دشمنان را به سرعت می‌برد و تکه ‌می‌کند و با استفاده از دست دیگرش ضرباتی نیرومند و کشنده وارد می‌کند. از نظر ساختاری، گیم‌پلی این بازی بهتر و پرداخته شده تر از عناوین هم سبک می‌باشد و مبارزات آن شما را مجذوب می‌کند.

علاوه بر کومبوهای معمولی، موندو زاپا می‌تواند جاخالی داده و با یک ضد حمله سریع و قدرتی خسارت زیادی به حریفانش وارد کند. همچنین دست سایبرنتیک او،  در عین اینکه می‌تواند تعادل دشمنان را به هم بزند،  قابلیت تغییر و تبدیل به انواع و اقسام سلاح‌ها را دارد، از مسلسل و موشک انداز گرفته تا اره و دریل.

برای استفاده از سلاح‌ گرم، موندو مجبور است از خون خود استفاده کند، در این حالت دوربین به روی شانه‌ی او رفته و تفنگ در کسری از ثانیه تعداد زیادی گلوله شلیک می‌کند.

البته سیستم مبارزه و کومبوهای Killer is Dead تفاوت مشخصی با بازی‌های هم سبک خود دارد. در این بازی لازم نیست برای اجرای یک کومبو ترکیب‌های مختلفی از دکمه‌ها را حفظ کنید. ضربات کاتانای موندو همگی با یک دکمه اجرا می‌شوند. زمانی که چندین دشمن را کشتیده‌اید درجه‌ی کومبوی شما کم‌کم بالا می‌رود و موندو نیز متناسب با آن حرکات متفاوتی را انجام می‌دهد. برای اینکه از کاهش یافتن میزان کومبو جلوگیری کنید، فقط چند ثانیه فرصت دارید تا دشمن بعدی را پیدا کنید و با ضربه‌ی شمشیر خود او را به دو قسمت تبدیل کنید. این عامل باعث می‌شود مبارزات سرعت فوق العاده بالایی داشته باشند و ترکیب آن با سبک گرافیکی بازی حالتی بسیار سرگرم کننده و دلچسب به بازی داده است.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista 64-bit
Processor: 2,0 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512 mb
Hard Drive: 13 GB available space