شاخه‌‌‌‌‌‌ها

Far Crry3 نمایش در اندازه واقعی

Far Crry3

دیسک + کاور گلاسه

70,000 ریال

30 محصولات دیگر در همان شاخه:

قبلی
بعدی

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

قبلی
بعدی

 بازهم بار دیگر شاهد شاهکاری دیگر در دنیای بازی های رایانه ای هستیم این بار نوبت به بازی از سوی کمپانی یوبی سافت رسیده است که بعد از انتشار نسخه های محبوب assassins creed نوبت به انتشار نسخه ی سوم far cry برسد. این بازی که در نسخه های قبلی خود نشان داده کاملا متفاوت با سایر بازی های هم سبک خود هست و همین عامل باعث محبوبیت ان شده سعی کرده این مزیت خود را در نسخه ی سوم خود بیش از پیش حفظ کند.

Far Cry 3 یک حال و هوای کاملاً متفاوت نسبت به تمام بازی هایی دارد که تا آخر سال ۲۰۱۲ راهی بازار می شوند. حتی FC3 را باید عنوانی متفاوت تر از نسخه های قبلی اش دانست. این بازی نه تنها بهتر از نسخه دوم به نظر می رسد، بلکه یاد آن را کلاً از بین می برد. Ubisoft در Gamescom امسال قسمت های جدیدی از این بازی را به نمایش درآورد. حالت Open-World و Sandbox بازی باعث شده که هر کدام از مراحل آن را به شکل ها و روش های مختلف به پایان رساند. در واقع، برای اینکه شما لذت بیشتری ببرید، بازی راه های بی شماری را پیش روی شما قرار می دهد که می تواند برای هر بازیکن به یک شکل باشند.

قانون خاصی برای بازی کردن وجود ندارد و دست شما برای انجام دادن هر کاری باز است. در Far Cry 3 متوجه این موضوع می شوید که در طول بازی قسمت های جدید، مراحل فرعی متعدد و آیتم هایی قرار دارند که باید آن ها را از سرتاسر محیط جمع آوری کنید. محیط ها از هر بازی Open-World که تا کنون دیده اید، زیباتر از کار درآمده اند و اگر درگیر مأموریت خاصی نباشید، می توانید از محیط بازی لذت ببرید. Far Cry 3 محیط های وسیع تر، پرجزئیات تر و دلربازتری نسبت به Far Cry 2 دارد و حتی نمی توان بازی خاصی را در نزدیکی آن مشاهده کرد. البته سازندگان به شکل خوبی روند بازی را برای شما مدیریت کرده اند تا شما در محیط های بزرگ سرگردان نمانید و بتوانید به راحتی مأموریت های خود را انجام دهید.

در طول بازی ممکن است با صدها معمای مختلف روبرو شوید. مکان های مختلفی را مشاهده می کنید که نیروهای دشمن در آن قرار دارند و با رفتن به سمت برج های دیدبانی آن ها، می توانید اطلاعات نقشه خود را بروزتر کنید و اطلاعات خودتان از موقعیت دشمنان را بیشتر کنید. اما شاید یک موضوع جدید باشد که نظر شما را در این بازی بیشتر به خودش جلب کند. در Far Cry 3 شما سیستمی در اختیار دارید که به وسیله آن می توانید بمب های مختلف درست کنید. به نظر می رسد که تیم این بازی از گروه سازنده Assassin’s Creed الهام هایی در این زمینه گرفته باشند.

با این بمب ها می توانید برج های دیدبانی دشمنان را از بین ببرید و در بازی پیشروی کنید، اما اگر دوست داشتید، می توانید به راهنمایی ها توجه نکنید و بازی را به شکل دلخواه خود ادامه دهید و چیزهای جدیدی را تجربه کنید. به طور مثال، می توانید به بالای یک کوه بلند بروید و از آنجا بمبی که درست کرده اید را به سمت پایگاه نیروهای دشمن پرتاب کنید. دشمنان شما، دزدان دریایی ای هستند که چیزی برای آن ها اهمیت ندارد و به همین دلیل می توانید هر بلایی را بر سر آن ها بیاورید. حتی می توانید حیوانات وحشی را نیز به جان آن ها بیندازید. البته همیشه انجام دادن این کارها راحت و بی خطر نیست. در برخی مواقع، ممکن است در قسمتی آرام از محیط بازی، دست به ایجاد یک انفجار بزنید.

 : حداقل سیستم مورد نیاز

OS:Windows XP, Windows Vista and Windows 7
Processor:Intel Core®۲ Duo E6700 @ 2.6 GHz or AMD Athlon64 X2 6000+ @ 3.0Ghz or better
Memory:2 GB RAM
Graphics:512MB Video RAM (1GB Video RAM), DirectX9c (DirectX11) Shader Model 3.0
DirectX®:9 c
Hard Drive:15 GB HD space