H.a.w.x 2 نمایش در اندازه واقعی

H.a.w.x 2

2 DVD - بازی پرطرفدار نبرد هوایی هاواکس 2

جزییات بیشتر

دیسک + کاور گلاسه

50,000 ریال

4 محصولات دیگر در همان شاخه:

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

قبلی
بعدی

 کافی است که نام Tom Clancy روی یکی از بازی های Ubisoft باشد تا با فروش میلیونی از آن عنوان روبرو باشیم. پس از موفقیت بازی های نظامی، Ubisoft تصمیم گرفت بازی های تام کلنسی را در سبک های مختلف گسترش دهد. عناوین استراتژی، اول-شخص و هواپیمایی به این برند اضافه شدند. بازی H.A.W.X در سالی که عرضه شد با وجود کم و کاستی هایی که داشت، عنوانی سرگرم کننده و البته پر فروش بود. Ubisoft Romania پس از موفقیت نسخه اول این بار شماره دوم آن را هم عرضه کرده است.

داستان بازی هایی که نام تام کلنسی روی آن ها است، همیشه دارای درون مایه های غنی از نظر نظامی و سیاسی بوده اند. بر عکس بسیاری که تصور می کنند این داستان ها کاملا توسط تام کلنسی نوشته شده، در حقیقت این طور نیست. تام کلنسی به عنوان یک فرد خبره در ارتش و سیاست فقط ساز و کارها و ابزارهای داستانی یک بازی را می دهد و نویسندگان این داستان را بر مبنای گیم پلی و چیدمان مراحل می نویسند، اما چون ابزار آن ها در زمینه نویسندگی، فرد خبره ای چون تام کلنسی بوده، مسلما داستان ها خیلی پر محتوی هستند. این بار داستان H.A.W.X 2 خیلی بهتر از قبل است. سه موشک هسته ای بدون هیچ ردی از روسیه دزدیده شده اند و در مرحله اول شما در نقش Crenshaw باید با بررسی سرنخ هایی در عربستان سعودی به دنبال این موشک ها بگردید. در این حین یک حمله غافل گیر کننده به شما می شود که پس از سقوط نیروهایی ناشناس، کلنل کرنشا را از لاشه هواپیما در آورده و او را می دزدند. ارتش آمریکا احتمال می دهد که قصد دارند با شکنجه کرنشا اطلاعات نظامی از او بگیرند. از طرفی نیروی هوایی انگلیس هم همراه با آمریکا وارد قضیه شده تا سریعا این سه موشک هسته ای دزدیده شده از روسیه را پیدا کنند. بعد از این ماجرا روسیه، انگلیس و آمریکا با هم متحد شده و حالا باید با یک گروه تروریستی بزرگ مبارزه کنند. داستان H.A.W.X 2 بسیار جالب و تامل برانگیز است و حرف های سیاسی زیادی در آن زده می شود.

این نسخه هم مانند گذشته یک عنوان متوسط از نظر گرافیکی است که حتی هنوز هم مشکلات قبل  را دارد. بعضی سایه های ناصاف روی بدنه هواپیما و افت فریم در صحنه های نزدیک انفجار نیز از این قبیل ضعف ها هستند. این بار مثل قبل، کمپانی GeoEye که تصاویر با کیفیت ماهواره ای از زمین می اندازد، عکس های زیادی برای بازی گرفته که همه از محیط های واقعی گرفته شده و Ubisoft فقط آن را سه بعدی کرده است. به همین دلیل دورنما خیلی خوب کار شده و واقعی به نظر می رسد، ولی هر چه نزدیک تر می شوید، بافت های بی کیفیت در کنار محیط های کم جزئیات شما را ناامید می کنند. طراحی هواپیماها در سطح خوب و انیمیشن های متوسطی هم در اواسط بازی پخش می شوند. بازی در نماهای اول-شخص خیلی خوب است و شما تمام جزئیات داخل کابین را می بینید. در کل H.A.W.X 2 در زمینه گرافیک یک عنوان متوسط همانند نسخه قبل است.

همانند نسخه قبل H.A.W.X 2 بر عکس رقیب خود Ace Combat گیم پلی ساده تر و راحت تری دارد که اتفاقا خیلی کار آمد عمل می کند. اگر نسخه قبل را تجربه کرده باشید، مسلما مشاهده خواهید کرد که کنترل هوابردها روان تر شده است. هواپیماهای زیادی در بازی وجود دارند که به پیشرفته ترین تجهیزات مجهز هستند. این بار Ubisoft به حرف طرفداران گوش کرده و همانند Blazing Angles سیستم فرود و پرش را اضافه کرده است. بلند شدن از روی باند خیلی خوب طراحی شده و باید تا سرعت مورد نظر صبر کرده و پس از آن پرواز کنید. فرود آمدن هم خیلی جذاب و واقعی است و می توانید حتی کمک هم بگیرید که در این حالت یک مسیریاب روی صفحه ظاهر می شود که با دنبال کردن آن و کم کردن سرعت به راحتی روی باند فرود می آیید. تنوع مراحل زیاد است و این بار Ubisoft Romania پا فراتر گذاشته و بازی را صرفا از یک عنوان هواپیمایی خارج کرده است. در بعضی مراحل همانند Modern Warfare باید از هواپیماهای جنگی در شب بمب بریزید و یا ساختمان های مشخصی را Scan کنید که این قسمت کمک زیادی به تنوع مراحل کرده است. به وضوح این شماره خیلی سینمایی تر کار شده و بعضی نماهای اول-شخصی خیلی هیجانی و جالب طراحی شده اند که واقعا حس می کنید یک فیلم جنگی را می بینید. در کل H.A.W.X 2 از نظر گیم پلی خیلی راحت و قابل بازی است و تنوع خوبی هم دارد.

نکته مهم: بعد از نصب و اعمال کرک برای اجرای بازی حتما به اینترنت متصل باشید - اما بازی از اینترنت استفاده نکرده و در واقع آفلاین می باشد